O nas

Dane kontaktowe

Ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy „Żwirek” położony jest w miejscowości Luboszyce koło Opola w woj. opolskim. Istnieje od sierpnia 2007 r. 

W tym czasie zdążyliśmy zorganizować dużo przyjęć weselnych i imprez firmowych, które zakończyły się powodzeniem i satysfakcją naszych klientów.

„Żwirek”, bo tak właśnie brzmi nazwa naszego ośrodka, jest czynny przez cały rok. Goszcząc u nas macie Państwo ciągły kontakt z naturą, która otacza nas z każdej strony. Lasy, łąki, stawy, czysta rzeczka płynąca obok i śpiewające ptaszki sprawiają że człowiek naprawdę wypoczywa i zapomina o codziennych obowiązkach.

Dysponujemy również góralską altaną ogrodową wyposażoną w grilla, oraz drewniane ławy mieszczące nawet do 200 osób, obok znajduje się podest do tańczenia a także murowany wędzarnik w stylu góralskim, w którym można wędzić rybki i inne pyszności :)

Wokół tego wszystkiego otaczają nas piękne drzewa i krzewy wraz z fontannami. Wieczorami można pospacerować promenadą lub molem przy blasku księżyca odbijającego się w lustrze wody.

Wędkarze mają okazje połowić w naszych stawach ryby typu karp, amur, szczupak, sandacz, płoć, okoń, tołpyga, jesiotr, sum.

Zapraszamy do naszej Restauracji na smaczne obiady domowe jak również na ryby z pieca np. karp, pstrąg, łosoś, sandacz, halibut.

Posiadamy pokoje gościnne dwuosobowe, klimatyzowane z łazienką.

Serdecznie Zapraszamy!

Napisz do nas

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości